Invit.cz - komplexní služby v oblasti internetových technologií - Internetový marketing
internetový marketing
Internet marketing je jednou z nejméně nákladných a přitom účinných forem propagace Vašich produktů nebo zvýšení povědomí o Vaší značce. Marketingová komunikace prostřednictvím počítačů přináší nové možnosti jak velkým, tak i malým firmám. Snižuje náklady na prodej i propagaci, zrychluje a rozšiřuje komunikační možnosti.

Možnosti internetového marketingu

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Každá internetová prezentace by měla mít provedenou alespoň základní SEO optimalizaci. Optimalizace pro vyhledávače je nejpřirozenější způsob jak zviditelnit Vaši prezentaci na internetu. SEO optimalizací docílíte výrazného zlepšení pozic Vašich prezentací ve vyhledávačích a najdou Vás zákazníci, kteří podle klíčových slov hledají to, co nabízíte. Tím se podstatně zvýší návštěvnost Vašich stránek.

SEM - marketing založený na vyhledávačích

Marketing založený na vyhledávačích je velmi účinným marketingovým nástrojem, který může výrazně zvýšit návštěvnost Vaší prezentace. Využívání metod SEM (Search Engine Marketing) je přitom účinnější a současně výrazně levnější než jiné druhy on-line propagace např.: bannerové reklamní kampaně. Zahrnuje také sytém propagace odkazu na vyhledávačích, kde zákazník platí jen za kliknutí na inzerát.

Placená reklama na internetu

Placenou reklamu lze využít zejména u největších českých katalogů - Seznam.cz, Centrum.cz nebo Atlas.cz. Pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnějšího reklamního formátu, sestavíme reklamní text, případně vyrobíme banner a zajistíme Vám celou reklamní kampaň.

Bannerové reklamní kampaně

Bannerové reklamní kampaně jsou jedním z tradičních nástrojů internetového marketingu. Vytvoříme pro Vás originální bannery ve formátech flash i gif. Naplánujeme a zrealizujeme pro Vás placené i výměnné reklamní kampaně.

Registrace odkazů do katalogů

Základní součástí propagace Vašich prezentací je registrace odkazů do katalogů. Vyhledávače Vaše stránky mnohem lépe najdou, pokud jsou registrovány ve vyhledávačích. Důležitý je přitom titulek a text sestavený z klíčových slov. Při registracích do katalogů nepoužíváme žádné programy, ale každý odkaz přidáváme ručně s důrazem na jeho maximální účinek.

Email Martketing

Email marketing je další tradiční formou internetového marketingu. Jeho hlavní výhodou je navázání přímého kontaktu se zákazníkem a poměrně nízké náklady na realizaci. Máme vytvořeny vhodné nástroje pro správu emailových adres, emailových šablon a jejich rozesíláni, které lze zakomponovat do administračního prostředí Vašich stránek.

Affiliate Marketing

Affiliate Marketing je způsob prodeje, při kterém prodejce využívá webových stránek třetích stran a platí za to provizi. Tento způsob prodeje a propagace se používá již delší dobu a pro některé firmy tvoří významné procento jejich obratu. Při uvažování o affiliate marketingu je nutné, aby stránky provizních prodejců byly tématicky v souladu s Vašimi produkty.